JanWphotography

  • fotografický
  • ateliér
  • photography
  • studio

Reference

Focení byl pro mě krásný zážitek, Honza je velmi trpělivý, kamarádský a vše mi vysvětlil. Má hezké nápady, fotili jsme v přírodě, fotky vyšly opravdu krásně, což dokazuje na facebooku počet “líbí se mi” , který je vskutku rekordní 🙂 Honza je inteligentní profesionál a každému spolupráci s ním doporučuji.

Julie H.

Milý Honzo, děkuji moc za velmi krásné focení, příjemné prostředí, profesionální jednání, v neposlední řadě za úžasné fotečky, budu se zase někdy těšit.

Jana B.

Byla jsem velmi spokojena. Honza je milý a příjemný, udělal si na nás času, kolik bylo třeba. Skvělý zážitek s krásnými fotkami 🙂 díky.

Zuzana B.

Focení s Janem bylo příjemné velmi přirozené a byl to pro mne úžasný zážitek. Fotky jsou takové jaké jsem chtěla aby byly. Jan je profík to je zřejmé, nicméně mnohem více si cením jeho přístupu. Setkání s ním bylo pro mne moc příjemné. Díky Jane.

Dita N.

Focení s Honzou bylo velmi příjemné. Profesionální příprava, make-up, pohodové povídání. Nápady velmi trefné do osobitosti ženy. Skvělá trpělivost s focením mého pejska. Fotky jsou opravdu nádherné. Dojala mě ta krása i emoce, které jsou na nich zachyceny. Moc děkuji za nádherné zachycení času ve fotografiích, byl to pro mě nevšední zážitek. 🙂 Přeji Ti mnoho úspěchů.

Kateřina K.

Děkuji za super focení! Trochu jsem se obávala, protože nejsem úplně fotogenická, ale Honza dokázal zázraky! Krásné fotky a profesionální přístup, díky, díky, díky a někdy opět navyfocenou 🙂

Tereza R.

Také moc děkuji Honzovi za neskutečně úžasné fotky a profesionální jednání, ale ne jenom za to. Děkuji i za to, že ve mě dokázal opět probudit víc sebedůvěry před foťákem, kterou jsem tak nějak ztratila za těch několik let, co jsem před ním nestála. Ještě jednou moc děkuji a už se těším někdy na další spolupráci 🙂

Lenka M.

Tímto příspěvkem, bych ráda poděkovala Janu Wasserbauerovi, za jeho profesionalitu, cit vnímat a umělecké fotky. Fotografie, které se mnou nafotil, jsou jedinečné…

Tereza S.

Děkuji za zaslání fotografií a uchování pěkné vzpomínky na těhotenství.

Klára Z.

Moc děkuji za super fotky. Nikdy bych nevěřila, že můžu vypadat tak skvěle 🙂 Je vidět, že jste profík a rozumíte tomu co děláte. Myslela jsem, že já a fotka nejsme ” kámoši “, ale vyvedl jste mě z omylu. Takže ještě jednou dík za příjemně strávené odpoledne.

Martina P.

Děkuji za fotky a velmi příjemné focení. Byl to pro mě skvělý zážitek. Příjemná atmosféra, pohodové povídání a výsledkem jsou krásné fotky.

Lucka V.

Fotky jsou krásné. Děkujeme za příjemnou atmosféru a profesionální přístup.

Jana H.

Děkuji moc za příjemné focení. Jenda je hrozně fajn chlap, focení bylo uvolněné a zábavné. Taky bych chtěla poděkovat slečně vizážistce, odvedla skvělou práci a Jenda na fotkách poté také 🙂 Byla jsem příjemně překvapena když mi fotky přišly. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu úspěchů a nápadů k dalším krásným fotkám.

Michaela S.

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za laskavý a profesionální přístup při focení. Fotografie od Vás jsou krásné,přirozené,… profesionální! Moc děkuji,byl to pro mne zážitek,na který moc ráda vzpomínám…

Jana H.

Mockrát děkuju. Jsem moc nadšená, fotky jsou úplně perfektní. Ještě nikdy jsem nevydržela koukat tak dlouho na svůj obličej 🙂

Klára S.

Děkuji za krásné profesionální fotky, které předčily naše očekávání.

Jitka H.

Právě jsme si prohlídli fotky co jste poslal. Jsou super!!! Velmi mě potěšilo, že na fotkách vidím svou ženu takovou jaká je.

Tomáš D.

Moc děkujeme za fotky. Jsou opravdu hezké a vystihl jste přesně naše očekávání. Když uvážím s jakým “neprofesionálním” materiálem jste musel pracovat…

Tomáš L.

Děkuji za neobyčejný zážitek, fotky jsou úžasné!

Denisa K.

Moc Vám děkuji za fotečky, potěšili nás. Je vidět, že jste si s nimi dal práci a jsem spokojená. Vřele Vás doporučím dál.

Linda R.

Moc Vám děkuji za vykouzlení úžasných fotografií.

Markéta D.

Děkujeme moc nejen za krásné fotografie, ale též za moc příjemné focení.

Martin D. a Iveta K.

Tak vás musím pane W. moc pochválit. Včera jsem konečně viděla vámi vytvořená fota mé maličkosti. Nádhera, ani si na některých nejsem moc podobná, jak dobře tam vypadám. 🙂 Jste prostě šikulka.

Anna V.

Děkujeme za příjemný zážitek. Fotky jsou naprosto skvělé.

Lukáš P.

Moc děkuji, a to nejen za fotky, které se skutečně povedly, ale i za lidský přístup při focení.

Renata J.

Fotky jsou opravdu moc krásné. Jste kouzelník 🙂.

Lenka M.

Po dlouhé době si připadám někde trošku k světu, ty fotky jsou krásný. Opravdu zázrak.

Mirka

Moc děkuji za skvělé focení a super fotky 🙂.

Petra J.

Jen jsem Vám chtěla ještě poděkovat za fotky, jsou moc krásné, každému se líbili a také děkuji za průběh celého focení, bylo to moc fajn.

Eva K.

Right-click function is disabled. Pravý klik je zakázán.